Sev Radyo

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Reklam Alanı

Reklam Alanı

Reklam Alanı

Reklam Alanı

Reklam Alanı

AMA DİKKAT O ŞİMDİ MEMEMENDE

AMA DİKKAT O ŞİMDİ MEMEMENDE

Tarih 06 Haziran 2012, 18:46 Editör Balıkesir Haber

BALIKESİRDE NİL PINAR DİYE FABRİKA KURUYORUM DEDİ DOLANDIRICILIK YAPTIĞI İDDASI İLE KAÇTI ŞİMDE MENEMENDEYMİŞ

                           

                    BU FİRMA DEVAM EDİYORMU ? BALIKESİR E GELDİ İŞYERİ AÇIYOR BALIKESİRDE YAĞ FABRİKASI KURUYORUM DİYEREK İZMİR YOLUNDA AYDINLAR METAL DEN İŞYERİ TUTAN ? PİYASAYI ÇARPTI DENİLEN AHMET UYKAN ŞİMDİ MENEMENDE Yanına Eşimdiye Bir bayan alıp Dolaşıyor.

                                            Profil Resmi

                ,      BALIKESİR ŞEHİR MERKEZİNDE İŞYERİ TUTTU ? YİNE YAĞ ve SABUN TİCARETİ YAPACAK AMA İDDALAR ÇOK VAHİM ? ŞİMDİ Menemende Vep sitesi Hazırlattı Etiket bastırdı ama Yine Bulunamıyor.

                      HABER 1 =YENİ BALIKESİR in ortaya çıkardığı Nil Pınar Yağ skandalının boyutları her geçen gün büyüyor YENİ BALIKESİR’in 2 Ekim’de yayınladığı ‘Çekleri topluyor yağ göndermiyorduk’ başlıklı manşetiyle başlayan ve sonraki haftalarda da süren haberlerini okuyanlar web sitemizi ihbar ve yorum yağmuruna tutuyor.

                                                 

                     HERYERDE ÇIĞLIK VAR İHBAR ve bugüne kadar gelen yorumları iç sayfada tekrar yayınlayacağız. Nil Pınar’ın sahibi Ahmet Uykan’ın çek ve nakit aldığı halde yağ göndermediği mağdur firmalar “Önce Allah’a sonra savcılara güveniyoruz” diyor. Nil Pınar Ahmet in Bursa Metal e verdiği 17 bin TL lik çek İkiz çıktı yani naylon..! BALIKESİR’DE “İkiz çek” paniği yaşanıyor. Piyasadan çek toplayıp yağ göndermemek-le gündeme gelen Ahmet Uykan’a gelen çeklerden 3 tanesi “İkiz” çıktı. Yani normal bir çekin kopyası! Nil Pınar bu çeklerden birisini İzmir Yolu’ndaki harabe deposunun çatısını yapan Bursa Metal’in sahibi Fatih Aykol’a verdi. Aykol’un factoringe kırdırdığı çek karşılıksız çıktı. Genç iş adamı bugün suç duyurusunda bulunuyor.

                                     

                    HABER 2 = İKİZ ÇEKLER DE PİYASADA İZMİR Yolu 7. kilometreye kurduğu sözde harabe entegre tesiste (!) topladığı çeklerden üçü “İkiz” yani naylon çıkan Uykan, bunlardan birisini Bursa Metal’in sahibi Fatih Aykol’a okuttu. Diğer iki çekin akıbeti ise meçhul. İşte o yorumlar iskender yılmaze Haber: ÇEKLERİ TOPLUYOR YAĞ GÖNDERMİYORDUK eklemek istiyorum Yorum: sanırım muhasebecisi nejdet isimli biri olduğunu duyduk,balıkesir e kayıtlı mali müsavir sanırım. iskender yılmaz Haber: ÇEKLERİ TOPLUYOR YAĞ GÖNDERMİYORDUK Yorum: Bu dolandırıcı ile ilgili benimde bildiklerimi yazmak isterim. İnternet e candırlı aycicek yağ fabrikası diye google ye yazın.

                  TRENDMEDIA NURCAN ÇINAR Haber: ÇEKLERİ TOPLUYOR YAĞ GÖNDERMİYORDUK Yorum: görüp göreceğiniz tek dolandırıcı NİLPINAR AHMET UYKAN bize gelerek ben marka olmak istiyorum tv de ne gerikişyorsa yapalım diyip bize 170 bin TL borçlandı bunun yanında doğan grubu ve show tv… hakan murat Haber: ÇEKLERİ TOPLUYOR YAĞ GÖNDERMİYORDUK

 

                   Yorum: Bu adam;sadece istde reklam şirketleri;reklam ajansları;doğan grubu;kanalturk,kanal 7,turkiye gazewtesi,v.b. bircok firmayı fabrikam var v.b.hatta bir telefon a bir kadın oturtup bank asya balıkesir şubesinden 8.000.000 avro krei cıktı istediğiniz reklamları yapın diye dolandırdı. KAFKAS GIDA IĞDIR Haber: Atv ye bile takmış Yorum: BU ADAMA ÇOK DİKKAT BİZİDE 96 BİN LİRA ÇARPTI MAHKEMEYE YÜCE TÜRK DEVLETİNİN ADALETİNE YÜCE ALLAHIN DERGAHINA İNANARAK ALLAHA HAVALE ETTİK AMAN SİZ DİKKAT EDİN... NUMARAMIZ.04762262601.2270037 BALIKESİR VATANDAŞI Haber: Nil Pınar a suç duyurusu Yorum: BU TİP ADAMLAR İSTEDİĞİNİ YAPIYOR KIMSE BISE YAPMIYOR SIZDE BUNLARA ALET OLUYOSUNUZ REKLAM LARINI YAYINLIYORSUNUZ SİZEDE DERS OLSUN HALK SIZIN REKLAMINIZLA FIRMA SECIYOR AMA SIZ PARA ICIN FIRMA SECMIYORSUNUZ selim sevinç Haber3 =: ÇEKLERİ TOPLUYOR YAĞ GÖNDERMİYORDUK Yorum: günümüzün tatlı görünüp halkın ve dürüst is yapmak isteyen insanları umut tacirleri vitrin görünüp nitelikli dolandırıcılıkla maalesef her konumda her degişik şartta bir kravat kiralık mercedes reklamla büyük gösterip kendilerni gerek yag satıcısını gerek alıcısını tokatlıyor..

 

              Nil Pınar'ın Genel Müdür Yardımcısı Bilge Sakarya Emin Buldan'a herşeyi anlattı dolandırıcılığı farkeder etmez işten ayrıldığını söyleyen Bilge Sakarya "Ahmet Beyi bulamayan çek sahipleri beni tehdit ediyordu." dedi TOKATIN ŞİFRESİ ÇÖZÜLDÜ Nitelikli dolandırıcı Nil Pınar Ahmet'in şifresi çözüldü. Ahmet Uykan'ın Genel Müdür yardımcısı Bilge Sakarya dün YENİBALIKESİR'e herşeyi anlattı. Dolandırıcılığın boyutları çok büyük.

            HİÇBİR ZAMAN YAĞ TESİSİMİZ OLMADI Asla yağ tesisi kurmadıklarını söyleyen Sakarya "Migros ve Tansaş'a yağ yapan SOYYİĞİT fabrikasından aldığımız kaliteli yağları toptancıya yada bayi adayına numune olarak gönderiyorduk. YARI NAKİT YARI ÇEK Numune kaliteli olduğu için nakit ve çekler geliyordu. Ama Ahmet Bey daha sonra adamların telefonlarına bile çıkmıyordu. Toptancılar haftalarca Balıkesir'den yağ gelecek diye bekliyorlardı. 450 bin TL'lik çeki bizzat gördüm Çalıştığım dönemdetoplanan çeklerin 450 bin TL'ye ulaştığına bizzat şahidim. Bir okadar da TV gazete ve dergi reklam borcu var yani yaklaşık 1 trilyonluk bir vurgun. ama tabi bunlar benim bildiklerim. öncesi ve sonrası da var.. HABER 3 = Toptancılardan çek toplayıp yağ göndermeyen Nil Pınar ın Sahibi Ahmet Uykan la ilgili ilk suç duyurusu Muttalip Tekbaş tarafından Gebze Cumhuriyet Başsavcılığı na yapıldı. NAHİTOĞLU Ticaret’in sahibi Muttalip Tekbaş’ın şikayeti üzerine soruşturma başlatan Cumhuriyet Savcısı Sabri Aydın “Talimatların doğrultusunda soruşturmanın eksiksiz olarak tamamlanarak evrakın mevcutlu sanıklarla birlikte en kısa sürede iade edilmesini istedi. ‘60 BİN TL’LİK ÇEK VERDİM’ İŞADAMI Tekbaş, şikayet dilekçesinde “Şüpheli şirketten toplam 59.173 TL’lik çek karşılığında yağ siparişi verdim. Ancak daha sonra bu firmanın paravan şirket olduğunu, aslında böyle bir şirket olmadığını öğrendim. Başkalarını da dolandırmış.

                       Olay YENİ BALIKESİR’e haber oldu” dedi ve internet çıkışlarını verdi. İkiz çek mağdurları geldi AHMET Uykan’ın 17.500 Lira’lık naylon çek verdiği Bursa Metal’in sahibi Fatih Aykol da suç duyu-rusunda bulunmaya hazırlanıyor. Nil Pınar’ın piyasada “İKİZ ÇEK” tabir edilen çeklerden kaç kişiye verdiği ve çeklerin üzerinde yazan rakamlar merak konusu. TURYAP’ı da çarpmış BALIKESİR Temsilcisi Ayfer Güneş YENİ BALIKESİR’i arayarak depo kiraladığı Ahmet Uykan’ın kendisini de 5 bin TL çarptığını söyledi. HABER 5 =TÜRKİYE Yİ TOKATLADI ELİNİ KOLUNU SALLAYA SALLAYA GEZİYOR YENİ BALIKESİR’den Nil Pınar’la ilgii bilgi belge ve fotoğrafları isteyen ulusal kanallar “Haberlerinizden sonra başsavcılık ne yaptı” diye sordu.

               PİYASADAN çekleyi toplayıp yağ göndermediği Genel İl Müdür Yardımcısı Bilge Sakarya’nın itiraflarıyla kesinleşen Nil Pınar Yağ’la ilgili haberlerimiz ulusal televizyonlara yansıyor. SHOW, ATV ve KANAL TÜRK’ün yetkilileri YENİ BALIKESİR’den bilgi aldı. İLK SUÇ DUYURUSU BUGÜN BU arada haberlerden sonra YENİ BALIKESİR’i arayan İstanbullu Nahitoğlu firmasının sahibi Muttalip Tekbaş “70 bin TL’lik çekimi aldı, yağ göndermedi.. Bugün Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvuracağım” dedi. TV’lere taktığı borçlar Show TV 120 bin TL Kanal Türk 40 bin TL Trend Medya 160 bin TL ATV 5 bin TL MALİYE GÖREVE AHMET Uykan’a ait Nil Pınar Tarım Hayvancılık İnşaat Kömür Nakliye LTD. ŞTİ., çeşitli illerden aldığı çeklere karşılık kestiği faturaların hiçbirinde irsaliye yok. Çünkü mal göndermedi.

Bu haber 2677 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Ekonomi

Vatandaş'a borç kapıda

Vatandaş'a borç kapıda Yeşil kartın bitip Genel Sağlık Sigortası'na geçilmesi sonrasında milyonlarca kişiye gelen prim borçlarını Çalı...

Milyonlarca emeklinin beklediği haberde büyük sürpriz!

Milyonlarca emeklinin beklediği haberde büyük sürpriz! Emeklilerin maaş ödemelerini yapmak isteyen özel bankalar, tekliflerini 500 liraya kadar çıkartırken, Çalışma Bakan...

Reklam Alanı

Reklam Alanı

HABER ARA


Gelişmiş Arama

Reklam Alanı

Reklam Alanı

TCMB Kurlar

TCMB Kurlar
Merkez Bankası Kurları

Reklam Alanı

Reklam Alanı

Reklam Alanı

Balıkesir'in Haber Portalı
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi