18 Şubat 2018 Pazar
Logo

Balıkesirde AKPDE 6.EYLÜLDE İSTİFALAR BAŞLADI, SIRADA KARESİ AKPDEN İSTİFALAR BEKLENİYOR !


6-2-2017
Balıkesirde AKPDE 6.EYLÜLDE İSTİFALAR  BAŞLADI, SIRADA KARESİ AKPDEN İSTİFALAR BEKLENİYOR !

BAŞKAN ÜMİT Demirtaş ve ARKADAŞLARI İSTİFA ETTİ

ALTIEYLÜL İLÇE’DE İSTİFA DEPREMİ YAŞANDI !

 


  30 asil 30 yedekten oluşan yönetim listesi, daha önceki istifa ve vefatlarla 46 kişiye düşmüştü. Dün 17 asil ve 10 yedek üyesi istifa eden AK Parti Altıeylül İlçe Başkanlığı’nda 19 kişi kaldı. İstifaların devam edeceği söyleniyor.

 

  Başkanlığını Ümit Demirbaş’ın yaptığı Ak Parti Altıeylül İlçe Teşkilatı’nda istifa depremi yaşandı.

 

     46 kişiden oluşan yönetim listesindeki 17 si asil toplam 27 kişi, Başkan Ümit Demirbaş’ın kendilerini dolgu malzemesi gibi kullandığı gerekçesiyle istifa etti. İstifalarını İl Başkanı Hasan Demiraslan’a ileten yönetim kurulu üyelerine yeni isimlerinde katılması bekleniyor. Aslında Ümit Demirbaş’ın başkanlığındaki Altıeylül Teşkilatında sıkıntılar uzun süredir dilleniyordu ama son yapılan sandık kurulu toplantısında yaklaşık 400 kişinin katılması beklenen salona 22 kişi gelince ipler iyice gerildi.


  Araya giren parti büyüklerinin telkiniyle daha önce durdurulan istifa beklentileri, katılımın son derece düşük olduğu sandık kurulu toplantısı ile bardağı taşırınca, beklenen deprem yaşandı.

 

  Partiye ve davaya küskün olmadıklarını belirten istifacı yönetim kurulu üyeleri, tepkilerinin Başkan Demirbaş’a yönelik olduğunu, birlikte sağlıklı çalışma ortamının kalmayarak tıkanıklık yaşadıklarını, kendilerinin yok hükmünde sayıldığını ve başkanın önünün açılarak yeni isimlerle çalışabilmesi için istifa seçeneğine yöneldiklerini söyledi. 


İstifa eden 27 kişilik AK Parti grubunun, referandum sürecinde de sahada nefer olarak koşacakları gelen bilgiler arasında.


                                         Merhaba Gazetesi


Aramalar : iSTiFA, , ,
BU HABERE YORUM YAPIN

Diğer Haberler

BALIKESİRİN DAMADI NECATİ EĞİTİM FAKÜLTESİ MEZUNU CHP GENEL BAŞKANI OLMAK İŞTİYOR !
Copyright ©2014 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.

Balıkesir Web Tasarım