29 Mayıs 2020 Cuma
Logo

BALIKESİRDE SEÇİM KAYBETTİRDİLER KONVOYA ÇIKTILAR TUŞ OLDULAR ! Nasılmı ? Osman YURDUSEV YAZDI


11-8-2014
  BALIKESİRDE  SEÇİM KAYBETTİRDİLER KONVOYA ÇIKTILAR TUŞ OLDULAR ! Nasılmı ? Osman YURDUSEV YAZDI

BALIKESİRDE 6 AYDA SADECE LOĞO ve Laf ÜRETEN BALIKESİR MERKEZ VE İLÇE AKP li BELEDİYELERE BALIKESİRDEN TOKAT GİBİCEVAP GELDİ "Lafı Bırakın ÇALIŞIN "

    BALIKESİRDE  SEÇİM KAYBETTİRDİLER    

 
                 KONVOYA ÇIKTILAR                              

       BALIKESİRDE 6  AYDA SADECE LOĞO  ve Laf ÜRETEN BALIKESİR MERKEZ VE İLÇE AKP li BELEDİYELERE  BALIKESİRDEN TOKAT GİBİ CEVAP GELDİ " Lafı Bırakın ÇALIŞIN " 

                               OSMANYURDUSEV YAZDI MUTLAKA OKUYUN                           Bağzı Kişiler Balıkesirde Kendini DEV AYNASINDA Gördüler seçim  sonuçları açıklanmadan  saat 18.00 de konvoy hazırlıklarına başladılar.

   Balıkesirde Seçimlere Trilyonluk Bütce Ayıran AKP Teşkilatına Balıkesir Halkı İl Çapında LAFI BIRAKIN BALIKESİR E HİZMET YAPIN " diyerek oy vermedi ve AKP yi 2 parti yaptı.

   Karesi Belediyesi Büyükşehirle kavgalı, 6 Eylül Belediyesi Büyük şehirle Kavgalı Büyükşehir ise BALIKESİRSPORLA KAVGALI ? Ne Olacak Bu Balıkesir in hali.


   Sadece Balıkesir Merkez değil Akp nin Marmara ve Körfez Bölgesinde kazandığı Belediye başkanlarıda HİZMETLER YAPMAYIP, SADECE İFTARLARDA GÖRÜLÜP, LAF ÜRETİNCE BALIKESİR HALKINDAN CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMLERİNDE BİR TOKAT YEMİŞ OLDULAR.
Videoyu Oynat

   Seçilen AKP li Denizi Görmeden Paçalarını sıyıran Belediye Başkanları Hizmet yapmamaya devam ederlerse İl Milletvekili seçimlerinde Akp Balıkesirden 2 Milletvekili zor çıkartır bu böyle biline.

     Hiç Ortalarda Görülmeyen Ankaraya Yerleşen Eski Vekil Ayşe Akbaş’ta vardı Kutlamalarda "Seçim Kaybettik" Diye yapılan Törenlerde. Bu Hanımefendiye Akp lilerden " DAHA ÖNCELERİ NEREDEYDİN AYŞE ABLA" diye soran olmadımı Acaba ! 

    Balıkesir halkına ERZAKLAR, Odunlar, Kömürler Dağıtmakla Trilyonlun şapkalar, ,santranç takımları, hediyeler dağıtmakla " KERİZLER BİZİ YİNE  SEÇER " bu seçimi kazanırız ! Zihniyeti  artık bitmiş durumda.

Videoyu Oynat

 Ya  Bize  BALIKESİR’E HİZMET YAPACAKSINİZ ,yada İlk Seçimde KIRMIZI KART GÖRECEKSİN, diyerek İkaz etti Balıkesir Haklı AKP yi Benden Hatırlatması .....Aramalar : Osman Yurdusev, Akp yi uyardi , Balikesir Halki Artik Kerez Degil,
BU HABERE YORUM YAPIN

Diğer Haberler

YAZARLAR (Tümü)
DEVRİM DERİN
Balıkesirspor’un hocası İstanbulspor maçını kazanmak için Gideceğiz dedi
ERDAL SARIZEYBEK
ERDAL SARIZEYBEK Pkk NIN GERÇEK YÜZÜNÜ AÇIKLADI !
Levent Özenç
ÖMER FATİH İKİZ
Balıkesir Polisinden BASKINI ve Şafak Operasyonu !
Osman Yurdusev
BALIKESİR’DE 26 ÖĞRETMENE GÖZALTI ŞOKU! İşte İsimleri !
ANKETLER (Tümü)
Yeni Anket Sorusu...
Reklam
Copyright ©2014 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.

Web Tasarım: Özgüweb