22 Şubat 2018 Perşembe
Logo

FETÖDEN AÇIĞA ALINAN POLİS İNTİHARI SEÇTİ !


8-1-2017
FETÖDEN AÇIĞA ALINAN POLİS  İNTİHARI SEÇTİ !

FET֒den açığa alınan polis memuru adliyede intihar etti08.01.2017 Pazar 11:22FET֒den açığa alınan polis memuru adliyede intihar etti-A+0YORUM YAZFETÖ ile irtibatlı olduğu gerekçesiyle açığa alınan Kartal’daki Anadolu Adalet Sarayı’nda görevli polis memuru, adliyenin içinde canına kıydı. FETÖ ile irtibatlı olduğu gerekçesiyle açığa alma kararı verilen Kartal’daki Anadolu Adalet Sarayı’nda görevli polis memuru, adliyenin içindeki polis merkezinde intihar etti. KARARI BİLDİRMEK İÇİN GELDİKLERİNDE… Edinilen bilgiye göre Kartal İlçe Emniyet Müdürlüğü kadrosunda bulunup adliyede görev yapan polis memuru Sadullah K. hakkında, FETÖ ile irtibatlı olduğu gerekçesiyle yürütülen idari soruşturma kapsamında açığa alma kararı verildi. Kararı bildirmek üzere adliyede görevli olduğu polis merkezine gelen yetkililer Sadullah K.’nın silahını ve kimliğini istedi. Yetkililerin silahını istemesi üzerine polis memuru K.,zimmetindeki tabanca ile kafasına bir el ateş ederek intihar etti. ADLİ TIP KURUMUNA SEVK EDİLDİ Olay yeri ekibinin gerekli araştırmaları yapmasının ardından nöbetçi Cumhuriyet Savcısı tarafından adli muayenesi yapılan Sadullah K’nın cenazesi Adli Tıp Kurumu’na sevk edildi. SİLAHI İSTENİP EMNİYETE DAVET EDİLDİ Öte yandan olay sırasında polis memuruna açığa alındığına ilişkin herhangi bir bilgi verilmediği ve resmi bir tebligat da yapılmadığı, sadece silahı istenip emniyete davet edildiği öğrenildi.

FET֒den açığa alınan polis

 memuru adliyede intihar etti

VARAN 1= FETÖ ile irtibatlı olduğu gerekçesiyle açığa alınan Kartal’daki Anadolu Adalet Sarayı’nda görevli polis memuru, adliyenin içinde canına kıydı.

FETÖ ile irtibatlı olduğu gerekçesiyle açığa alma kararı verilen Kartal’daki Anadolu Adalet Sarayı’nda görevli polis memuru, adliyenin içindeki polis merkezinde intihar etti.

KARARI BİLDİRMEK İÇİN GELDİKLERİNDE…

Edinilen bilgiye göre Kartal İlçe Emniyet Müdürlüğü kadrosunda bulunup adliyede görev yapan polis memuru Sadullah K. hakkında, FETÖ ile irtibatlı olduğu gerekçesiyle yürütülen idari soruşturma kapsamında açığa alma kararı verildi. Kararı bildirmek üzere adliyede görevli olduğu polis merkezine gelen yetkililer Sadullah K.’nın silahını ve kimliğini istedi. Yetkililerin silahını istemesi üzerine polis memuru K.,zimmetindeki tabanca ile kafasına bir el ateş ederek intihar etti.

ADLİ TIP KURUMUNA SEVK EDİLDİ

Olay yeri ekibinin gerekli araştırmaları yapmasının ardından nöbetçi Cumhuriyet Savcısı tarafından adli muayenesi yapılan Sadullah K’nın cenazesi Adli Tıp Kurumu’na sevk edildi.

SİLAHI İSTENİP EMNİYETE DAVET EDİLDİ

Öte yandan olay sırasında polis memuruna açığa alındığına ilişkin herhangi bir bilgi verilmediği ve resmi bir tebligat da yapılmadığı, sadece silahı istenip emniyete davet edildiği öğrenildi.

VARAN 215 Temmuz darbe girişiminden sonra FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan bir polis memuru A.A. adlındaki 36 Yaşındaki Polis kaldığı cezaevinde intihara kalkıştı.

Hastaneye Kaldırıldı Hayati Tehlikesi devam ediyor

.


Aramalar : FETo iNTiHAR, ,
BU HABERE YORUM YAPIN

Diğer Haberler

BÖYLE ŞAKADA YAPILMAZKİ ! TIKLAYIN VE İZLEYİN
Copyright ©2014 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.

Balıkesir Web Tasarım