22 Şubat 2018 Perşembe
Logo

BALIKESİRDEN TUSKON’UN TOPLANTILARINA KİMLER KATILDI !


23-8-2016
 BALIKESİRDEN TUSKON’UN TOPLANTILARINA KİMLER KATILDI !

TUSKON’NUN BALIKESİRLİ ÜYELERİ TEK TEK TUTUKLANIP CEZAEVİNE KONULUYOR !

BALIKESİRDEN TUSKON’UN TOPLANTILARINA 


             KİMLER KATILDI !
 TUSKON’NUN BALIKESİRLİ ÜYELERİ TEK TEK

     TUTUKLANIP CEZAEVİNE KONULUYOR !

TUSKON’un Başkanı Rızanur Meral’in Balıkesirde KonuştuTuscon 1 Mart toplantısında devleti ve milleti açıkça hedef almıştı. Bu toplantıya Balıkesir’den kimler katıldı hala gizemini koruyor.

 

AÇIKÇA TEHDİT ETMİŞTİ

Balıkesir Özel Fırat Koleji öğrencileri BİAD’ı ziyaret etti

Paralel Yapı’ya yakınlığıyla bilinen iş adamları derneği TUSKON’un Başkanı Rızanur Meral’in 17 Aralık komplosunun ardından yaptığı skandal bir  konuşmada Cumhurbaşkanı Erdoğan ve hükümeti açıkça tehdit ediyor. Ortaya çıkan videoda, Paralel Yapı’ya yakınlığı ile bilinen iş adamları derneği TUSKON’un Başkanı Rızanur Meral, "Yakın bir gelecekte kimlerin inlerde yaşadığını kimlerin saklanacak in arayacağını, kimlerin müsvedde, kimlerin asıl olduğunu herkes görecek" diyor.  

 

17 ARALIK’TA BAŞ AKTÖRDÜLER


Meral, hükümeti yıkmayı hedefleyen 17 Aralık darbe girişiminin hemen ardından 28 Şubat 2014’te TUSKON’da konuşmuştu.. Hükümeti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı tehdit etmişti.O skandal sözlerin ardından salonda bulunan ve Fetullah Gülen’e yakınlığıyla bilinen yüzlerce iş adamı Meral’i dakikalarca ayakta alkışlamıştı..Bu görüntüler Paralel Yapı’yı destekleyen iş adamlarına yapılan operasyonların arka planını ortaya koydu. Operasyonlara "teşebbüs hürriyetine darbe" diyerek tepki gösteren bazı iş adamlarının 17 Aralık darbesine nasıl destek verdiğinin kanıtı olarak kayıtlara geçti..    


Paralelcileri Ayakta alkışlamışlardı


Fetö bağlantılı TUSCON’un 1 Mart 2014 günü siyasetçileri hedef alan Tehdit içerikli sözleri halan zihinlerdeki tazeliğini koruyor. BİAD ve TUSCON’un organik bağı düşünüldüğünde o günkü toplantıya Balıkesir’den katılıp malum başkan Rıza Nur Meral’i ayakta alkışlayanlar var mı? Balıkesir’de BİAD olarak bilinen iş adamları derneği de o tarihlerde TUSCON bağlantılı olarak faaliyetlerine devam ediyordu. 28 Şubat ve 1 Mart tarihlerinde yapılan toplantılara Balıkesir’den katılan olmuş muydu. Devletin ve hükümetin açıkça tehdit edildiği konuşmayı yapan ve Cemaat kanalı STV’den de canlı yayınlanan toplantıda Tuscon başkanı Rıza Nur Meral’i ayakta alkışlayanlar arasında Balıkesir’den giden iş adamları var mıydı. Bu soru hala gizemini koruyor.


   BALIKESRDE BİAD  VE TUSKON UN BAKIN İFTARLARINA KİMLER KATILMIŞTI ?       İftara Balıkesir Cumhuriyet Başsavcısı Selami Hatipoğlu, İl Emniyet Müdürü Ömer Aydın, İdare Mahkemesi Başkanı Cavit Erdem, Vergi Dairesi Başkanı Hasan Yiğit, İl Müftüsü Açari, İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Yılmaz, Orman Bölge Müdürü Recep Ateş, Defterdar Yakup Yıldırım, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Engin Sancı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İlhan Arslan, Güney Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mustafa Gündoğan, İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Aydın Balıkesir Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı İsa Tamer Çelik, Tüm Sanayici ve İşadamları Başkanı Eşref Koçak, SGK İl Müdürü Ömer Çalışkan, Balıkesir Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Koordinatörü Mesut Filizciler, Şelale Eğitim Kurumları Genel Müdürü İzzet Bilir, Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ramazan Demir,  Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mehmet Gökçek, İş-Kur İl Müdürü Nazım Balcı KATILMIŞLAR.

Aramalar : TUSKON BALiKESR, ,
BU HABERE YORUM YAPIN

Diğer Haberler

YAZARLAR (Tümü)
DEVRİM DERİN
BALIKESİRDE Şapkacı EMİN YAŞAMINI YİTİRDİ !
semra aman akyürek
SEMRA AMAN AKYÜREK ÇIPLAK AĞA DEDİ
ERDAL SARIZEYBEK
ERDAL SARIZEYBEK Pkk NIN GERÇEK YÜZÜNÜ AÇIKLADI !
MACİT ERMİŞ
BALIKESİR KÖYLERİMİZ VE İLÇELERİNDE ATATÜRKE SALDIRI !
SAFFET ŞAHAN
YÜCEL YILMAZ’DAN ve Belediyelerden Büyük HİZMETLER !
ANKETLER (Tümü)
Yeni Anket Sorusu...
Reklam
Copyright ©2014 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.

Balıkesir Web Tasarım