8 Temmuz 2020 Çarşamba
Logo

YAYLAÇAYIR MAHALLESİNİN YOLU ASFALTLANIYOR


26-5-2020
YAYLAÇAYIR MAHALLESİNİN YOLU ASFALTLANIYOR

YAYLAÇAYIR MAHALLESİNİN YOLU ASFALTLANIYOR Şehrin birçok farklı noktasında yol yapımı, asfaltlama, arıtma çeşmelerinin bakımları, elektrik tesisatlarının onarımları gibi çalışmalarda bulunan Susurluk Belediyesi, Yaylaçayır Mahallesinin yolunu asfaltlama çalışmalarına başladı.

YAYLAÇAYIR MAHALLESİNİN YOLU ASFALTLANIYOR


Şehrin birçok farklı noktasında yol yapımı, asfaltlama, arıtma çeşmelerinin bakımları, elektrik tesisatlarının onarımları gibi çalışmalarda bulunan Susurluk Belediyesi, Yaylaçayır Mahallesinin yolunu asfaltlama çalışmalarına başladı.


Balıkesir Büyükşehir Belediyesi koordinasyonu ile başlanan Yaylaçayır yolunun asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Nurettin GÜNEY, “Belediye olarak bir yandan virüsle mücadele ederken diğer yandan kimsesizin kimsesi olmak, birlik beraberlik içinde ayrım yapmadan eşit hizmet vermeye devam ediyoruz.

Başta Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel YILMAZ’a ve ekibine, belediyemiz çalışanlarına teşekkürler ediyorum. Mevcut yerlerin kısa süre içerisinde bitirilmesinin ardından, program dâhilinde başka mahalle ve sokaklarda da çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.Aramalar : susurluk, yaylacayir, asfalt, susurluk belediyesi, nurettin guney,
BU HABERE YORUM YAPIN

Diğer Haberler

YAZARLAR (Tümü)
DEVRİM DERİN
Balıkesirspor’un hocası İstanbulspor maçını kazanmak için Gideceğiz dedi
ERDAL SARIZEYBEK
ERDAL SARIZEYBEK Pkk NIN GERÇEK YÜZÜNÜ AÇIKLADI !
Levent Özenç
ÖMER FATİH İKİZ
Balıkesir Polisinden BASKINI ve Şafak Operasyonu !
Osman Yurdusev
BALIKESİR’DE 26 ÖĞRETMENE GÖZALTI ŞOKU! İşte İsimleri !
ANKETLER (Tümü)
Yeni Anket Sorusu...
Reklam
Copyright ©2014 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.

Web Tasarım: Özgüweb