6 Ağustos 2020 Perşembe
Logo

Balıkesirspor Yönetiminden Son Gelışmeler Konusunda Açıklama Geldi !


14-1-2020
Balıkesirspor Yönetiminden Son Gelışmeler Konusunda Açıklama  Geldi !

İşte Son Gelişmeler ve Balıkesirspor

    Balıkesirsporda KAMUOYUNA DUYURULUR

1) Balıkesirspor Kulübümüz önceki sezonlarda ve içinde bulunduğumuz sezonda maddi sıkıntılar yaşamıştır. Yönetim olarak bu sorunu çözmek için her türlü çabayı gösteriyoruz. Bu güne kadar vermeyi vaat ettiğimiz maç primlerinin tamamını ve yapılması gereken ödemelerin de bir kısmını ödemiş bulunmaktayız.

   
2) Hedefimiz sözleşmemiz olan futbolcularımızla sezon sonuna kadar devam etmektir. Önceki sezonlardan sarkan ve bu sezonunda içinde olduğu ücretlerinin bir kısmını alamadıkları için Futbol Federasyonuna müracaat eden futbolcularımız bulunmaktadır. 

3) Futbolcumuz Tomıslav Glumac devre arasını beklemeden sözleşmesini tek taraflı fesih ederek ayrılmıştır. Futbolcumuz İbrahim Halil Çolak ile oynadığı dönem için bir miktar ödeme yapılmış geriye kalan alacaklarından kendisi feragat etmiş ve karşılıklı anlaşma sağlanarak yollarımız ayrılmıştır.

3) 02 / 12 Ocak tarihleri arasında planlanan Antalya kampımız başlamış, Foxi Kethewoama yurt dışında bulunduğu için hiç katılmamıştır. Bu günden itibaren takımıza katılarak antrenmanlara başlamıştır.

4) Kampın tamamlanmasına 2 gün kala futbolcumuz Doğa İşeri sözleşmesini fesih ederek eşyalarını toplayıp kampı terk etmiştir. Okan Alkan, Furkan Çil, Oğuzhan Çapar akabinde sözleşmelerini fesih edeceklerini tarafımıza bildirmiştir. 

5) Yukatel Denizlispor ile oynayacağımız hazırlık maçı iptal edilmiş, kampımız teknik yönetimimizin isteği doğrultusunda 10 Ocak Cuma günü sona erdirilmiştir. 

Oğuzhan Çapar hiçbir görüşme yapmadan 11 Ocak Cumartesi günü tesislerden ve şehrimizden ayrılmıştır. Takımımızın Kaptanları Okan Alkan ile Furkan Çil ile görüşmelere başlanmıştır. 

6) Alt yapımızdan yetişen Balıkesir Evladı olarak her zaman övündüğümüz profesyonel futbol hayatlarına Balıkesirspor’ da başlayan Oğuzhan Çapar ile Furkan Çil Bizlerin iyi niyet çerçevesinde gösterdiği çabaya hiçbir şekilde itibar etmeyerek anlaşmaya yanaşmayarak sözleşmelerini fesih etmişlerdir.

7) Futbolcumuz Atilla Özmen teklif ettiğimiz ödeme şartlarını kabul ederek takımımızda antrenmanlara başlamıştır.

8) Okan Alkan’a mevcut bütün şartlar içinde en iyi maddi teklif iletilmiş an itibariyle kendisinden haber beklenmektedir. 

9) Yaşanan sıkıntılı süreçte ayrılmak isteyen bütün futbolcularımıza, elimizde ki bütün imkanları zorlayarak alacaklarına karşılık olarak senet, çek, nakit para, taşınmaz mülk teklifleri yapılmıştır.  

10) Balıkesirspor Kulübü Yönetimine güvenerek takımımızla yola devam eden, başarılı olacaklarına inandığımız ve güvendiğimiz futbolcularımızla, teknik ekibimizle ligimizin ikinci devresinde canla, başla mücadeleye devam edeceğimizi değerli kamuoyuna ve taraftarımıza saygılarımızla bildiririz.

Balıkesirspor Kulübü Yönetimi

Aramalar : Balkes,
BU HABERE YORUM YAPIN

Diğer Haberler

Reklam
YAZARLAR (Tümü)
DEVRİM DERİN
Balıkesirspor’un hocası İstanbulspor maçını kazanmak için Gideceğiz dedi
ERDAL SARIZEYBEK
ERDAL SARIZEYBEK Pkk NIN GERÇEK YÜZÜNÜ AÇIKLADI !
Levent Özenç
ÖMER FATİH İKİZ
Balıkesirde Almanca’yı Çok İyi Bilen Takım Arkadaşları Arıyoruz Yüksek Maaş Sigorta Yüksek Pirim
Osman Yurdusev
BALIKESİR’DE 26 ÖĞRETMENE GÖZALTI ŞOKU! İşte İsimleri !
ANKETLER (Tümü)
Deva Partisi Sizce Başarılı Olurmu?
Reklam
Copyright ©2014 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.

Web Tasarım: Özgüweb