13 Aralık 2019 Cuma
Logo

Balıkesir’de 9 Ana Jet Üstü, Bandırma 6 Ana Jet Üstü ve Jandarma Alay Komutanlığı’nda bulunan Komutanların Yargılandığı Duruşmada Tahliye Çıkmadı !


18-7-2019
Balıkesir’de 9 Ana Jet Üstü, Bandırma 6 Ana Jet Üstü ve Jandarma Alay Komutanlığı’nda bulunan Komutanların Yargılandığı Duruşmada  Tahliye Çıkmadı !

Ağır Ceza Mahkemesi’nde devam eden duruşmada savunmalar yapıldı tanıklar dinlendi saat 14 de başlayan duruşma TAHLİYE YOK.

    Bandırma 6 JET ÜST Eski  Komutanı  Mustafa Rüştü Çelenk ,  Jandarma Eski Binbaşı  Tamer Akkoyun’nun Tutuklu , Balıkesir Jandarma Üst Eski Komutanı İshak Dayıoğlu,  Eski Havacı Binbaşı Turgay Tendürüst ve Eski Bandırna 6 Jet Üst Komutanlığında  ALBAY OLARAK GÖREV YAPAN ALİ ÇAYIRIN TUTUKSUZ YARGILANDIĞI DURUŞMADA İLGİN OLAYLAR YAŞANDI .

     Mahkemede Tanık Olarak Dinlenen Fatih Akpınar " Bunlar Bandırma Kapalı Cezaevinde Kalırken Eğer Serbest Kalırlarsa Yurt Dışına Kaçmayı Düşünüyorlar "dedi.

    Fatih Akpınar " Bu Kişiler Cezaevinde  iken  Hava üstünde Görevli Bülent S., Veli K., Ahmet E. ve Oktay G. adındaki kişiler  Fetöcüdür diye konuştuklarını Duydum "dedi.

       


Aramalar : TAHLiYE, ,
BU HABERE YORUM YAPIN

Diğer Haberler

YAZARLAR (Tümü)
DEVRİM DERİN
Balıkesirspor’un hocası İstanbulspor maçını kazanmak için Gideceğiz dedi
ERDAL SARIZEYBEK
ERDAL SARIZEYBEK Pkk NIN GERÇEK YÜZÜNÜ AÇIKLADI !
ÖMER FATİH İKİZ
Balıkesir Polisinden BASKINI ve Şafak Operasyonu !
Osman Yurdusev
BALIKESİR’DE 26 ÖĞRETMENE GÖZALTI ŞOKU! İşte İsimleri !
ANKETLER (Tümü)
Yeni Anket Sorusu...
Reklam
Copyright ©2014 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.

Web Tasarım: Özgüweb