18 Mart 2019 Pazartesi
Logo

Balıkesir’de Kırmızı Reçeteyle Satılan Uyuşturucu Haplarına Piyasada Satılması İçin Veren Eczane Sahibide 30 Yıl Hapis İstemiyle Yargılanacak !


15-4-2018
Balıkesir’de Kırmızı Reçeteyle Satılan Uyuşturucu Haplarına Piyasada Satılması İçin Veren Eczane Sahibide 30 Yıl Hapis İstemiyle Yargılanacak !

Balıkesir Şehrimizde Bahçelievler Mahallesi’nde bir Eczanede Uyuşturucu Satıcısı Olduğu Öne Sürülen Kişi Yüklü Miktarda Hapla Gece Saat: 23.00 de Eczaneden Çıkarken Polis Tarafından Yakalanmıştı !

     Daha sonra mahkemeye sevk edilen uyuşturucu satıcısı ile Bahçelievler Mahallesi Adliye yakınındaki Eczane sahibi de tutuklanarak cezaevine konuşmuşlardır ..                                                    Balıkesir Emniyet Müdürlüğü Narkotik Yetkilileri Kırmızı Reçeteli Haplarıda  piyasaya süren canlılarda 30 yıl hapis cezası ile yargılanacaklar dedi. Balıkesir’de uyuşturucu haplarla yakalanan uyuşturucu satıcısı ile birlikte eczane sahibi tutuklanmış eczanede polisin yaptığı aramada birçok Satışa hazır reçetesi hazır Uyuşturucu hap kağıtları bulunmuştu. Uyuşturucu satıcısı ve eczane sahibi tutuklanmıştı Adliye yanındaki eczane sahibi cezaevine girdikten sonra eczane 15 gün kapalı kalmıştı 

..
   Şimdi eczane tekrar açıldı.

Aramalar : Uyusturucu hap,
BU HABERE YORUM YAPIN

Diğer Haberler

BALIKESİRDE BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ HARUN ERTAŞ VE İŞ TEŞKİLATIYLA ÇALIŞIYOR !
Copyright ©2014 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.

Balıkesir Web Tasarım