23 Ocak 2019 Çarşamba
Logo

BALIKESİRDE BUGÜN HİBE KONUSUNDAKİ TİCARET BORSASINDAKİ TOPLANTIYA SİZDE KATILIN


12-1-2018
  BALIKESİRDE BUGÜN  HİBE KONUSUNDAKİ TİCARET BORSASINDAKİ TOPLANTIYA SİZDE KATILIN

BUGÜN SAAT 13.30 DA HİBE TOPLANTISI TİCARET BORSASI SALONLARINDA YAPILACAK TÜM BALIKESİRLU BU TOPLANTIYA KATILMALI !

   BALIKESİR TİCARET BORSASI?NDA IPARD 

             HİBE TOPLANTISI  BUGÜN 


      BUGÜN , Balıkesir Ticaret Borsası Toplantı Salonunda saat 13:30?da İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Zekeriyya Erdurmuş, TKDK Balıkesir İl Koordinatörü Mehmet Zahit Döğdü, Balıkesir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Kula ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Balıkesir Merkez Mahalle Muhtarları, Birlikler, Tarımsal Kalkınma Kooperatifleri ve Borsa üyelerinin katılımı ile IPARD II, 3. Çağrı Başvuru İlanı tanıtım toplantısı TKDK yetkilileri tarafından yapılacak.

        YATIRIMCILARA BÜYÜK MÜJDE

Başvuru Çağrı İlanı kapsamında sadece "Tarımsal İşletmelerin Fiziki Varlıklarına Yönelik Yatırımlar" tedbiri ile "Çiftlik Faaliyetlerinin Çeşitlendirilmesi ve İş Geliştirme" tedbiri kapsamında başvurular kabul edilecek. Tarımsal İşletmelerin Fiziki Varlıklarına Yönelik Yatırımlar tedbiri adı altında: Süt Üreten Tarımsal İşletmeler, Kırmızı Et Üreten Tarımsal İşletmeler, Yumurta Üreten Tarımsal İşletmeler, %40-70 oranında; Çiftlik Faaliyetlerinin Çeşitlendirilmesi ve İş Geliştirme tedbiri adı altında ise: Bitkisel Üretimin Çeşitlendirilmesi ve Bitkisel Ürünlerin İşlenmesi ve Paketlenmesi, Arıcılık ve Arı Ürünlerinin Üretimi, İşlenmesi ve Paketlenmesi, Zanaatkarlık ve Katma Değerli Ürün İşletmeleri, Kırsal Turizm ve Rekrerasyon Faaliyetleri, Su Ürünleri Yetiştiriciliği, Makine Parkları ve Yenilenebilir Enerji Yatırımları sektöründe iştigal edenler %55-65 destekleme oranından yararlanabilecekler.


BAŞKAN KULA: ?ÜRETİCİLERİMİZ HİBE DESTEĞİNDEN FAYDALANMALI?

Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Kula:" 3. Başvuru Çağrısına çıkan IPARD 2 Programı üyelerimize, üreticilerimize ve bölgemize büyük katkı sağlayacaktır. Programın tanınması, daha geniş kitlelere ulaşması için Balıkesir Ticaret Borsası olarak elimizden gelen tüm desteği vereceğiz. IPARD 2. 3. Çağrı başvurusuna katılımın yoğun olması, bu fırsatın kaçırılmaması başta ilimizin menfaatine olacaktır. Üreticilerimizin bu hususta hassasiyet göstererek hibe kapsamında yatırım yapmalarını bekliyoruz? dedi.


Aramalar : KAPSiYOR, ,
BU HABERE YORUM YAPIN

Diğer Haberler

YAZARLAR (Tümü)
DEVRİM DERİN
BALIKESİRDE Şapkacı EMİN YAŞAMINI YİTİRDİ !
semra aman akyürek
SEMRA AMAN AKYÜREK ÇIPLAK AĞA DEDİ
ERDAL SARIZEYBEK
ERDAL SARIZEYBEK Pkk NIN GERÇEK YÜZÜNÜ AÇIKLADI !
MACİT ERMİŞ
BALIKESİR KÖYLERİMİZ VE İLÇELERİNDE ATATÜRKE SALDIRI !
SAFFET ŞAHAN
YÜCEL YILMAZ?DAN ve Belediyelerden Büyük HİZMETLER !
ANKETLER (Tümü)
Yeni Anket Sorusu...
Reklam
Copyright ©2014 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.

Balıkesir Web Tasarım