18 Şubat 2018 Pazar
Logo

Balıkesirde FETÖDEN YARGILANAN Doktor MÜMİN TEMELİN GÖZYAŞLI İFADESİ DAHİ TAHLİYE GETİRMEDİ !


31-8-2017
Balıkesirde FETÖDEN YARGILANAN Doktor MÜMİN TEMELİN  GÖZYAŞLI  İFADESİ DAHİ TAHLİYE GETİRMEDİ !

DOKTOR MÜMİN TEMEK FETÖYE AİT BİAD BAŞKANI İDİ AMA 2014 BAŞKANLIKTAN AYRILDİ ŞİMDİ İSE TUTUKLU FETÖ SANIĞI !Balıkesirli İşadamları Biad’ın Eski Başkanı


       Doktor Tutuklu Yargılanıyor !


mümin temel ile ilgili görsel sonucu


  Fetöye ait olan ve Kaptılan Balıkesir İşadamları Derneği (BİAD) Eski Başkanı Doktor Mümin TEMEL Yıllar Önce Başkanlıktan Ayrıldı Ama Şimdi TUTUKLU ?

     2012 Yılında Balıkesir İşadamları Derneği (BİAD) tarafından düzenlenen iftar yemeğine katılan iş dünyası, birlik ve baraberlik mesajı vermişdi. 


    İftara katılanlar, Balıkesir İl Müftüsü Turgut Açari’nin duasıyla oruç açmıştı. Daha sonra dernek faaliyetlerinin anlatıldığı kısa bir tanıtım filmi gösterildi. Yemeğin ardından bir konuşma yapan BİAD Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mümin Temel, derneğin yurtiçi ve yurtdışındaki çalışmalarını anlatmıştı.

    Düzenledikleri yurtdışı gezilerle işadamlarının dünyaya açılımını amaçladıklarını belirten Dr. Temel, "Ayrıca düzenlediğimiz seminer ve panellerle günün gelişmeleri ve yapılması gereken işler hakkında iş dünyasını bilgilendiriyoruz. Dernek bünyesinde yapılan komisyon çalışmalarında ise ticari alanlardaki güncel sorunlara profesyonel çözümler arıyoruz. Bu komisyonlardaki işbirliktelikleriyle kurulan şirketler, yurtdışında faaliyet gösteriyor." demişdi.

     Sosyal sorumluluk projelerine de büyük önem verdiklerini söyleyen BİAD Başkanı Temel, bu kapsamda Balıkesir Üniversitesi ile işbirliği yaptıklarını aktarmışdı. Düzenlenen panellerle iş dünyasının deneyimlerini gençlere aktararak, sorumluluk sahibi bir gençliğin yetişmesi için her yönden çaba sarfedildiğini vurgulamışdı.

         Dernek üyelerini TUSKON’un düzenlediği uluslararası ticaret köprüleriyle buluşturarak dış ticaret hacminin artmasına katkıda bulunduklarının altını çizen Mümin Temel, "Amacımız kendine güveni tam, dünyayla rekabet edebilen, dinamik, birlikte ama organize, hızlı ama doğru karar verebilen, cesur ama tedbirli işadamı modeli oluşturabilmek. Bununla birlikte Balıkesir’in öncelikle Türkiye’de hakettiği ilk on sanayi şehrinden biri olmasını diliyoruz. Turizm, sanayi, madencilik, hayvcancılık ve bütün altyapılarıyla buna değer olduğunu da görüyoruz." diye konuşmuştu.

      İftara Balıkesir Cumhuriyet Başsavcısı Selami Hatipoğlu, İl Emniyet Müdürü Ömer Aydın, İdare Mahkemesi Başkanı Cavit Erdem, Vergi Dairesi Başkanı Hasan Yiğit, İl Müftüsü Açari, İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Yılmaz, Orman Bölge Müdürü Recep Ateş, Defterdar Yakup Yıldırım, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Engin Sancı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İlhan Arslan, Güney Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mustafa Gündoğan, İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Aydın, , Balıkesir Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı İsa Tamer Çelik, Tüm Sanayici ve İşadamları Başkanı Eşref Koçak, SGK İl Müdürü Ömer Çalışkan, Balıkesir Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Koordinatörü Mesut Filizciler, Şelale Eğitim Kurumları Genel Müdürü İzzet Bilir, Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ramazan Demir, Halk Eğitim Müdürü Mustafa Canseven, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mehmet Gökçek, İş-Kur İl Müdürü Nazım Balcı, merkez ve ilçelerden çok sayıda işadamıyla dernek üyeleri katılmışdı.

                                mümin temel ile ilgili görsel sonucu

     2.Çoçuğu ve eşinin İZLEDİĞİ Son Duruşmasında 

Gözyaşları Arasında İfade Veren Doktor Mümin TEMEL " 2014

YILINDA bİAD BAŞKANLIĞINDAN AYRILDIM.DAHA 

SONRADA BİAD DAN iSTİFA ETTİM AMA HALA TUTUKLUYUM

, ÇOÇUKLARIN PİSKOLOJİK SORUNLAR YAŞIYOR, TUTUKSUZ

 YARGILANMAK İSTİYORUM " DİYEREK İFADE VERMİŞTİ .


           Mahkeme Tahliye Talebini Red etti


Aramalar : FETo, ,
BU HABERE YORUM YAPIN

Diğer Haberler

YAZARLAR (Tümü)
DEVRİM DERİN
BALIKESİRDE Şapkacı EMİN YAŞAMINI YİTİRDİ !
semra aman akyürek
SEMRA AMAN AKYÜREK ÇIPLAK AĞA DEDİ
ERDAL SARIZEYBEK
ERDAL SARIZEYBEK Pkk NIN GERÇEK YÜZÜNÜ AÇIKLADI !
MACİT ERMİŞ
BALIKESİR KÖYLERİMİZ VE İLÇELERİNDE ATATÜRKE SALDIRI !
SAFFET ŞAHAN
YÜCEL YILMAZ’DAN ve Belediyelerden Büyük HİZMETLER !
ANKETLER (Tümü)
Yeni Anket Sorusu...
Reklam
Copyright ©2014 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.

Balıkesir Web Tasarım