18 Şubat 2018 Pazar
Logo

alıkesirde~SuatPar~Başkan~oldu~Mhp’de~İSTİFA~Sayısı~1000.ASTI!


18-7-2017
alıkesirde~SuatPar~Başkan~oldu~Mhp’de~İSTİFA~Sayısı~1000.ASTI!

BANDIRMA,GÖNEN~SON~OLARAK~BİGADİÇTE,600.KİŞİ~MHPDEN~İSTİFA~ETTİ.!

BİGADİÇ MHP TEŞKİLATI TOPLU HALDE İSTİFA ETTI~~Hasan~Ovalının~Haberi
Bigadiç Milliyetçi Hareket Partisi ilçe teşkilatı bugün bir basın açıklaması düzenleyerek 200 üye ile birlikte istifa ettiklerini açıkladılar.
Bigadiç Milliyeçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Vedat Bayraktar ’ın yapıtığı açıklama şu şekilde;
01 Kasım 2015 tarihinde, tekrarlanan seçimlerde, pkk nın ,ürünü olan partinin gerisinde kalışımız..
Parti içindeki belirsizlik, MHP’ye oy veren seçmenlerin, ve Ülkücü Hareketin Mensuplarının yok sayılarak, Olağanüstü Kongre talebinde bulunan, İl ve ilçe teşkilatlarının, MHP Genel Merkezi tarafından, kapatılma yöntemini kullanıp görevlerine son verilmesi..
Ülkemizin teminatı ve sigortası olan Milliyetçi Hareket Partisinin, birlik ve beraberliğe ,her zamankinden daha çok, ihtiyacının olduğu, bir tek Ülkücüyü bile dışlama gibi bir lüksünün olmadığı bu dönemde ,Ülkücülerin pasivize edilmeye çalışılması..
BALIKESİR İl Kongresinde Divan Başkanı olan Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya MHP Milletvekili Mehmet Günal Tarafından İl Başkanlığı’na aday olan İlçe Teşkilatımızın Üyesi Sayın Mustafa Ozan Dereli’nin Adaylığının Üye Olmadığı gerekçesi ve çeşitli entrikalarla kabul edilmemesi..
Bu tür ayak oyunlarını bir ülkücüye yakıştıramadığımız gibi,aynı düşüncede olan genel merkez ve yöneticileriyle birlikte  çalışmamız mümkün görünmemektedir. Yaşanan bu hadiselerden dolayı ,Bigadiç İlçe Teşkilatı olarak büyük bir huzursuzluk yaşamaktayız..
Yaptığımız istişareler sonucunda Milliyetçi Hareket Partisi Bigadiç İlçe Teşkilatı olarak, kayıtlı 200 üyemiz ile birlikte istifa ediyoruz.  
Bu sıkıntılı dönemde yönetim  kurulumdaki arkadaşlarıma partili üyelerimize, davamıza gönül vermiş Gönüldaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Aldığımız bu karar vatanımıza milletimize hayırlı olsun.’’dedi

Aramalar : MHP, , ,
BU HABERE YORUM YAPIN

Diğer Haberler

BALIKESİRİN DAMADI NECATİ EĞİTİM FAKÜLTESİ MEZUNU CHP GENEL BAŞKANI OLMAK İŞTİYOR !
Copyright ©2014 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.

Balıkesir Web Tasarım