11 Aralık 2017 Pazartesi
Logo

YAKALANAN HAİN Pkk’lının İTİRAFLARI !


9-6-2017
 YAKALANAN HAİN Pkk’lının İTİRAFLARI !

İŞTE YAPILAN BÜYÜK OPERASYONUNDAN BİLGİLER !

Teröristten tükeniş itirafı:  artık bitti

Teröristten tükeniş itirafı: PKK artık bitti

’de 10 bin güvenlik görevlisinin katıldığı operasyonda yakalanan ’lı: Artık halk bize destek vermiyor. Geçen yıl az da olsa katılım vardı artık hiç yok. Örgüt bitme noktasında

’ın  ilçesinde  mensuplarına yönelik operasyonlar devam ederken, sağ yakalanan bir teröristin anlattıkları örgütün çöküşünü de gözler önüne serdi. Üniversitede kandırılıp dağa çıkarıldığını anlatan terörist, "PKK bölgede bitme noktasına geldi. Bir yıl önce az da olsa katılım vardı ama artık hiç katılım yok. Bölge halkı artık destek vermiyor" dedi.

’SİZE İŞKENCE EDERLER’

Lice’de jandarma ve güvenlik korucularından oluşan 10 bin güvenlik görevlisinin katıldığı "Bayrak-54 Şehit Yüzbaşı Fuat Oğuzcan Müşterek Birlik Operasyonu" devam ediyor. Operasyon kapsamında yapılan yol kontrolleri sırasında Lice kırsalında köy yolunda şüpheli bir araç belirlendi. Seyir halindeki araca ’dur’ ihtarı yapan askerlere ateş açıldı. Askerlerin de karşılık vermesi sonucu araç bölgeden uzaklaştı.


Terörist silahıyla birlikte sağ yakalanmıştı.

Araçtan inen bir terörist daha sonra yaya olarak kaçmaya çalıştı. Jandarma Özel Harekât Timleri’nin takibi sonucu terörist ile aracı kullanan işbirlikçisi bir dere yatağında yakalandı. Teröristin 2014’te Hatay’da tarih öğretmenliği okurken, "Suriye’de memur olacaksınız" diye kandırılıp dağa götürüldüğü belirlendi.

Teröristin anlattıklarıysa örgütün çöküşünü bir kez daha ortaya koydu. Kırsalda yaşayan vatandaşların artık kendilerine yardım etmediğini söyleyen terörist şunları anlattı: "Çok kez gelip teslim olmak istedim. ’Teslim olursanız size işkence yaparlar’ dediler. Artık halk yardım etmiyor. Gittiğimiz yerde ihbar ediliyoruz. Örgüt bitme noktasına geldi. Bir yıl önce az da olsa katılım vardı ama artık hiç yok. Gençler bilinçlendi, bunların yalanlarına kanmıyorlar. Halim ortada. Beni bu hale onlar soktu."

Aramalar : PKK, , ,
BU HABERE YORUM YAPIN

Diğer Haberler

YAZARLAR (Tümü)
DEVRİM DERİN
BALIKESİRDE Şapkacı EMİN YAŞAMINI YİTİRDİ !
semra aman akyürek
SEMRA AMAN AKYÜREK ÇIPLAK AĞA DEDİ
ERDAL SARIZEYBEK
ERDAL SARIZEYBEK Pkk NIN GERÇEK YÜZÜNÜ AÇIKLADI !
MACİT ERMİŞ
BALIKESİR KÖYLERİMİZ VE İLÇELERİNDE ATATÜRKE SALDIRI !
SAFFET ŞAHAN
YÜCEL YILMAZ’DAN ve Belediyelerden Büyük HİZMETLER !
ANKETLER (Tümü)
Yeni Anket Sorusu...
Reklam
Copyright ©2014 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.

Balıkesir Web Tasarım