18 Şubat 2018 Pazar
Logo

AKP İL BAŞKANINDAN 3.OLAĞAN ÜSTÜ GENEL KURULUNU HASAN DEMİRASLAN DEĞERLENDİRMESİ !


23-5-2017
AKP İL BAŞKANINDAN 3.OLAĞAN ÜSTÜ GENEL KURULUNU HASAN DEMİRASLAN DEĞERLENDİRMESİ !

İL BAŞKANI HASAN DEMİRASLAN BAKIN NELER DEDİ !


hasan demiraslan ile ilgili görsel sonucu

İşte İl Başkanı Demiraslan’nın Açıklaması " Ak Parti 3. Olağanüstü Büyük Kongresi Ankara’da yoğun ve görkemli bir katılımla şölen ortamındagerçekleştirildi. Kongremizde, Cumhurbaşkanımız, Kurucu Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, 1414 oyla 3 yıl sonra yeniden genel başkan olarak seçildi, MKYK’mız yenilendi.

"Yeni Atılım Dönemi; Demokrasi, Değişim, Reform" temasını taşıyan kongremizin tamamlanmasıyla birlikte yeni bir döneme girdik. Biz Balıkesir teşkilatı olarak genel başkanımızın kongrede verdiği mesajları aldık. Genel Başkanımızın mesajları son derece nettir. Yeni dönemde büyük bir değişim olacak ve bu büyük değişimde çalışmayan, halka inmeyen ve halkımızı kucaklamayanların yeri olmayacaktır. Genel Başkanımız hem belediyelere hem de teşkilatlara önemli uyarılarda bulunmuştur. Bu makamlar bize ait değildir. Millete aittir. Millete ait olan bu makamları milletimizin yararına kullanmak zorundayız” demiştir.

Yeni bir başlangıç dönemi olarak tanımladığımız bu yeni dönemi çok iyi değerlendirmek zorundayız. Önümüzde 2019 seçimler var. Mart ayında yerel seçimler var. Kasım ayında ise parlamento ve cumhurbaşkanlığı seçimleri yapılacak. Kapı kapı dolaşıp milletin partisi olan Ak Parti’nin yaptığı ve yapacağı hizmetleri tek tek anlatacağız.

Türkiye olarak zor bir dönemden geçiyoruz. Bu zor dönemde birlik ve beraberlik içerisinde çalışmak zorundayız. Genel Başkanımız açıkça yeni dönemde partiye zarar veren, partinin motivasyonunu aşağı çekenlerin bu büyük ailede barınamayacağını ifade etmiştir. Bu nedenle hep birlikte Ak Parti’nin başarısına kilitlenmek zorundayız. Millete hizmet yolunda yeni başarılara imza atmalıyız. Genel Başkanımızın Güçlü Türkiye için çizdiği 2023, 2053 ve 2071 vizyonuna göre hareket etmek durumundayız.

Kongrede, Balıkesir Milletvekilimiz Ali Aydınlıoğlu da MKYK üyesi olarak Genel Başkanımızın A Takımına seçilmiştir. Balıkesir’den MKYK’da bir temsilcimiz olması bizleri mutlu etmiştir. Bu vesile ile Milletvekilimiz Ali Aydınlıoğlu’na 3. kez seçildiği MKYK üyeliği görevinde başarılar diliyorum "  dedi.


Aramalar : HASAN DEMiRASLAN, , ,
BU HABERE YORUM YAPIN
Adınız soyadınız..- 23.5.2017 19:43:27
başkan ım başarılar dilerim

Diğer Haberler

BALIKESİRİN DAMADI NECATİ EĞİTİM FAKÜLTESİ MEZUNU CHP GENEL BAŞKANI OLMAK İŞTİYOR !
Copyright ©2014 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.

Balıkesir Web Tasarım