18 Şubat 2018 Pazar
Logo

BALIKESİRİN DAMADI SARAYIN SİNİRLERİNİ YÜKSETTİ !’


25-3-2017
  BALIKESİRİN DAMADI SARAYIN SİNİRLERİNİ YÜKSETTİ !’

MUHARREM İNCENİN KONUŞMASI ORTALIĞI KARIŞTIRDI !

MUHARREM İNCE KONUŞTU... TÜRKİYE AYAKTA!.. SARAY ŞOKTA!..

  
6286 görüntülenme 25 Mart 2017
Reklamlar
FETÖCÜ AKIN ÖZTÜRK İÇİN 60 GENERAL TASFİYE ETTİLER

Başkanlık sisteminin yaratacağı sakıncaları anlatmak için Türkiye’de il il gezdiğini belirten Muharrem İnce, 2010 yılında yapılan referandumla Türkiye’de FET֒cü subaylarının önünün açıldığını ve Atatürkçülerin tasfiye edildiğini bildiren Muharrem İnce, “2010 referandumu öncesi biz endişelerimizi dile getirdik. Tehlikeyi gördük, ‘yapmayın etmeyin’ dedik . Sonuçta bu referandumla TSK’dan Atatürkçü, Cumhuriyetçi subayları ihraç edip FET֒cü subayları önünü açmanın yerini yaptılar. FET֒cü dedikleri Akın Öztürk’ün önünü açmak için tam 60 generali tasfiye etmişler. “dedi.


FETÖCÜ MEMUR, POLİS, DAVULCU, ZURNACI VAR AMA VEKİL YOK!


Muharrem İnce, Cumhurbaşkanına “Gazi” unvanı verileceği yolundaki haberleri de hatırlatarak, “Gazi unvanı herhalde beygirden düştüğü için vereceklerdir. Ama önce FET֒ye hizmeti nedeniyle madalya verilsin.” diye konuştu. 

İnce, “Türkiye’de FET֒cü olduğu iddiasıyla 4 bin hakim savcı hakkında soruşturma açıldı. Düşünün 12 bin hakim savcıdan 4 bini gitti. FET֒cü diye hakim, savcı, polis gitti, öğretmen gitti, hemşire, gazeteci, memur, davulcu, zurnacı bile gitti ama hiçbir milletvekili gitmedi. Bu da çok garip” diye konuştu. 

Muharrem İnce, Anayasa Değişikliğinin referanduma götürülmesi için TBMM’de yapılan oylamada kapalı oy kullanması gerekirken açık açık evet oyu kullandıklarını gösteren tüm vekillerin FET֒cü olduğunu iddia edip, “Niye oylarını açıklama ihtiyacı hissettiler ki. İşte bunların hepsi FET֒cü” dedi.
arena-4
Kaynak: Sözcü

Aramalar : ORTALiK KARisTi, ,
BU HABERE YORUM YAPIN

Diğer Haberler

BALIKESİRİN DAMADI NECATİ EĞİTİM FAKÜLTESİ MEZUNU CHP GENEL BAŞKANI OLMAK İŞTİYOR !
Copyright ©2014 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.

Balıkesir Web Tasarım