18 Şubat 2018 Pazar
Logo

Çetin Murat Soruyor Dışarda Kaç Fetöcü Kaldı !


22-3-2017
Çetin Murat Soruyor Dışarda Kaç Fetöcü Kaldı !

Gazetecı Çetin Murat Edremitte Fetöcü Laldımı " diye Sordu !

Edremit’te Fetö kaldı mı?
Her gün yeni yeni operasyonlar yapılıyor. Ama bunlar artık pek haber değeri de taşımıyor. Çok sayıda Bylock uygulamasının üzerinden iz sürülerek gözaltına alınanlar var. İhbarlarla gözaltına alınanlar var. Çok fazla bilgi sızmıyor, ama anladığımız kadarıyla itirafçı olan birtakım zanlıların verdiği bilgilerle gözaltına alınanlar var, tutuklananlar var.
Şu anda süren, FET֒ye karşı mücadele, terörle mücadele kapsamında süren bir mücadele var. Bu mücadele, devletin yürüttüğü mücadele artık eskisi kadar ilgi uyandırmıyor. Arada sırada birazcık flaş isimler söz konusu olursa belki. Ama artık neredeyse kanıksanmış durumda Fetö’nün Edremit’te hâlâ varlığı sürüyor mu? Muhakkak vardır. Lakin büyük ölçüde gücünün, kaynaklarının kurutulduğu, elemanlarının, kadrolarının yakalandığı, tutuklandığı ya da kaçmak zorunda kaldığı bir gerçek. Hatta sadece kadrolar, üst düzey yöneticiler değil, birçok yerde Fetö terör örgütü ile şu ya da bu şekilde ilişki içerisine girmiş olan birçok kişinin de tasfiye edilmiş olduğu bir gerçek.
Eskiden Fetöcülerle ’le ilişki kurmak, selam vermek, onlara bağışta bulunmak vs. getirisi olan işlerdi. Çünkü bir tür yatırım gibiydi. Bunun üzerinden birtakım ilişkiler geliştirilebiliyordu. Uzun bir süre bunu yaşadık. Şimdi nerede bu Fetöcular Birçoğu Cezaevinde bazıları adli kontrılle serbest kalmış. Bazıları ise elini kolunu sallaya sallaya geziyorlar.

Aramalar : Feto, , , ",
BU HABERE YORUM YAPIN

Diğer Haberler

YAZARLAR (Tümü)
DEVRİM DERİN
BALIKESİRDE Şapkacı EMİN YAŞAMINI YİTİRDİ !
semra aman akyürek
SEMRA AMAN AKYÜREK ÇIPLAK AĞA DEDİ
ERDAL SARIZEYBEK
ERDAL SARIZEYBEK Pkk NIN GERÇEK YÜZÜNÜ AÇIKLADI !
MACİT ERMİŞ
BALIKESİR KÖYLERİMİZ VE İLÇELERİNDE ATATÜRKE SALDIRI !
SAFFET ŞAHAN
YÜCEL YILMAZ’DAN ve Belediyelerden Büyük HİZMETLER !
ANKETLER (Tümü)
Yeni Anket Sorusu...
Reklam
Copyright ©2014 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.

Balıkesir Web Tasarım