14 Aralık 2017 Perşembe
Logo

Evde Saç Bakımı İçin Saç Maskesi – Çilek Maskesi

KURU SAÇLAR İÇİN ÇİLEK MASKESİ

Evde saç bakımı için saç maskesi önerilerinden biride çilek maskesi, çilek diğer meyveler gibi içerisinde salisilik asit (meyve asitleri) içermektedir. Bol vitamin içermesinden, doğal tat ve koku sahibi olmasından tüketilmesi ve ev ortamında hazırlanılmış maske maddesi kullanımı olarak da tercih edilmelidir.

Cansız ve kuru saçlar için güzel bir görünüme kavuşturmak oldukça zordur. Saçlar gün içinde birçok faktörden dolayı yorgun kalabilir. Bu faktörlerin başında gelen hava kirliliği, uzun süre güneşe maruz kalma, rüzgâr, kozmetik ürünleri ve malzemeleridir.

Saçların tekrar güzel görünüp şekillenmesi için bazı maskeler arasından seçtiğimiz çilek maskesi, evde saç bakımı için tercih edilen saç maskesi diyebiliriz. Maske uygulanmadan önce saçlarınızın ıslak ve nemli olmamış olmasına dikkat ediniz. Evde Saç Bakımı İçin Saç Maskesi – Çilek Maskesi Senlemoda Evde Saç Bakımı İçin Saç Maskesi – Çilek Maskesi Evde Saç Bakımı İçin Saç Maskesi – Çilek Maskesi Senlemoda photo saç bakımı maskeler maske Evde saç bakımı için saç maskesi çilek maskesi Cansız ve kuru saçlar için  sac guzellik

KURU SAÇLAR İÇİN ÇİLEK MASKESİ

  • Bal (Bir Yemek Kaşığı)
  • Hindistan cevizi yağı (Bir buçuk yemek kaşığı)
  • Çilek (300gr)

Uygulanışı blender içine 300gr çileği, bir yemek kaşığı balı ve Hindistan cevizi yağını boşaltıp püre haline gelinceye kadar karıştırın. Karışımı saç köklerinden başlayarak saç uçlarınıza kadar gezdirerek yedirmeniz çok önemli işlem sonunda bone tarzı bir malzemeyle saçınızı toplayarak 15-20dk dinlenmeye bırakınız ardından ılık su ile durulayıp saçınıza saç kremi sürerek işlemi bitirin, maske uygulamasını haftada 2 gün uygulanması tavsiye edilir. Bu uygulamadan memnunsanız deneyimlerinizi bizimle paylaşınız.


Aramalar : Evde Sac Bakimi icin Sac Maskesi – cilek Maskesi,
BU HABERE YORUM YAPIN

Diğer Resimler

YAZARLAR (Tümü)
DEVRİM DERİN
BALIKESİRDE Şapkacı EMİN YAŞAMINI YİTİRDİ !
semra aman akyürek
SEMRA AMAN AKYÜREK ÇIPLAK AĞA DEDİ
ERDAL SARIZEYBEK
ERDAL SARIZEYBEK Pkk NIN GERÇEK YÜZÜNÜ AÇIKLADI !
MACİT ERMİŞ
BALIKESİR KÖYLERİMİZ VE İLÇELERİNDE ATATÜRKE SALDIRI !
SAFFET ŞAHAN
YÜCEL YILMAZ’DAN ve Belediyelerden Büyük HİZMETLER !
ANKETLER (Tümü)
Yeni Anket Sorusu...
Reklam
Copyright ©2014 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.

Balıkesir Web Tasarım